Barman na wesele — klucz do udanego przyjęcia


25 May

Barman na weseleRustykalny bar weselny

Czy warto wynająć barmana na wesele?

Jedno jest pewne — każda para chce, aby goście świetnie się bawili i miło wspominali ten wyjątkowy dzień. Barman na wesele to bez wątpienia jedna z tych rzeczy, które potrafią odmienić doświadczenia rodziny i znajomych, dzięki czemu Wasze przyjęcie zapadnie im w pamięci. Co sprawia, że drink bar na wesele cieszy się taką popularnością? To rozwiązanie ma mnóstwo zalet!

Goście nareszcie mają wybór

Muszka, kamizelka i profesjonalny sprzęt, a co najważniejsze — niezapomniany smak koktajli. Właśnie tak barman na wesele imponuje uczestnikom zabawy. Kiedyś na weselach można było spotkać samą wódkę i choć to piękna tradycja, to goście weselni mają coraz większe wymagania i zależy im na możliwości wyboru. Wybierając bar na wesele warto kierować się bogatą i przejrzystą ofertą. Postaw na prostotę, która zawsze się sprawdza, ale nie rezygnuj z efektu „wow” — osiągnij idealną równowagę.

Jak wybrać barmana na wesele?

Ważne jest, aby bar mógł dopasować się do wystroju sali. Mowa tutaj o kolorze baru i jego stylizacji, ale dotyczy to również ubioru barmana i serwowanych drinków. Najlepiej znaleźć drink bar na wesele, w którym możesz wybierać między klasycznymi, a nieco bardziej egzotycznymi drinkami — wszystko zależy od Twoich upodobań i oczekiwań gości weselnych. Dobrze jest znaleźć barmana w okolicy, ponieważ dzięki temu zmniejsza się prawdopodobieństwo problemów z dojazdem i spada szansa na opóźnienia. Nie zapomnij też o sprawdzeniu drinków! Niektórzy barmani oferują możliwość degustacji przed podpisaniem umowy.

Gdzie szukać usług barmańskich?

Najlepiej sprawdza stary dobry marketing szeptany. Zrób delikatne rozeznanie wśród rodziny i znajomych, którzy niedawno wzięli ślub. Jeżeli skorzystali z usług barmana na wesele, to zyskasz informacje z pierwszej ręki, a to niewątpliwie najlepsze i najpewniejsze źródło informacji. Możesz też przeczesać internet, jednak liczba ofert jest przytłaczająca i nie dość, że ciężko znaleźć kogoś na miejscu, to ryzykujemy, że usługi nie będą na tak wysokim poziomie, o jakim Cię zapewniano.

Pokaz flaire

Drink bar na wesele z pokazem flaire, czy bez?

Zdarza się, że oprócz serwowania drinków barman oferuje pokaz flaire, czyli przygotowywanie drinków w efektowny sposób poprzez podrzucanie butelek i nierzadko przyciągające uwagę tricki z zastosowaniem ognia bądź efektów świetlnych. Najczęściej takiemu pokazowi towarzyszy energiczna muzyka. Pokazy flaire są zazwyczaj krótkie, choć treściwe, a barmani na wesele najczęściej pobierają osobną opłatę za taką usługę, która szczerze powiedziawszy nie jest zbyt tania.

Barman na wesele — cena

Czyli jeden z najważniejszych czynników. Tutaj wiele zależy od oferowanych usług, doświadczenia barmana oraz jego lokalizacji (często konieczność pokonania dużej odległości odbija się na cenie). W przypadku dobrego barmana na wesele cena nie będzie raczej niższa niż 1300 złotych, chociaż są tacy, którzy wykonają tę usługę za nawet kilkaset złotych. Ci jednak rzadko dysponują własnym barem i wyposażeniem, a oferują jedynie swoje umiejętności i przychodzą „na gotowe”.


Teraz już wiesz, że musisz wziąć pod uwagę kilka różnych czynników. Nie czekaj dłużej i podejmij decyzję — dobry barman zawsze ma napięty grafik. Spraw, by ten wyjątkowy dzień był jeszcze piękniejszy, powodzenia!

Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.